Nasıl Film İndirebilirim

 1. Rapidshare ile film nasıl indirilir
 2. Emule ile film nasıl indirilir
 3. Torrent ile film nasıl indirilir

Örneğin Transamerica filmini ele alıcak olursak;

Öncelikle sitemizdeki tanıtım sayfasında bulunan linkler kısmına tıklıyoruz. Eğer film tanıtımında bu kısım yok ise henüz linkleri sistemimize eklenmemiştir.

Nasıl Film İndirilir

Böylelikle filmi indirmek için gerekli olan adreslerin bulunduğu sayfaya ulaşmış oluyoruz. Bu kısımdan sonraki adım yapılmış olan paylaşımı indirme türünüze göre indirmek. Aşama aşama inceleyelim.

Rapidshare ile film nasıl indirilir

 1. Verilmiş olan rapidshare linkini tarayıcımız (internet explorer, firefox, opera vs..) ile açıyoruz.
 2. Nasıl Film İndirilir

 3. Karşımıza gelen sayfadan eğer rapidshare ücretli üyesi isek “Premium User” değilsek “Free User” Butonuna tıklıyoruz.
 4. Nasıl Film İndirilir

 5. Butonlardan Free User’a tıkladı iseniz “Still … seconds” şeklinde size beklemeniz gereken saniye gösterilecek ve geri sayım başlayacaktır. Premium User iseniz beklemenize gerek kalmayacaktır. Geri sayım bittikten sonra aşağıda görüldüğü gibi bir DOWNLOAD butonu çıkacaktır. Bu butona tıklayarak dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
 6. Nasıl Film İndirilir

Emule ile film nasıl indirilir

 1. Emule ile film indirme yolunu seçerseniz öncelikle siteminizde emule paylaşım programının kurulu olması gerekmektedir. Eğer emule kurulu değilse buraya tıklayarak resmi sayfasına ulaşabilirsiniz.
 2. Menüde yer alan Download/İndir kısmından indirilebilir emule versiyonunu indirebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Kurulum sonrasında filmin emule linkine tıklayacak olursanız otomatik olarak emule programınıza film eklenecektir ve indirme başlayacaktır.
 3. Nasıl Film İndirilir

Torrent ile film nasıl indirilir

 1. Torrent paylaşım yönetimi ile film indirmeyi düşünüyorsanız öncelikle sisteminizde herhangi bir torrent programının kurulu olması gerekmektedir. Eğer torrent programı bilgisayarınızda kurulu degilse tavsiyemiz olan utorrent programının resmi sitesi için buraya tıklayabilirsiniz.
 2. Site üzerinden indirdiğiniz utorrent programını bilgisayarınıza kurunuz. Ardından filmin torrent linkine tıklayınız
 3. Nasıl Film İndirilir

 4. Karşınıza gelen sayfada film ile ilgili torrentler listelenecektir. Bu listeden istediğiniz film sunumunu indirebilirsiniz. Ancak torrent kullanımına yeni başladı iseniz şunu belirtmek isterizki listenin sağında bulunan yeşil renkteki sayı SEEDER (filmin tamamı elinden bulunan kişiler) ları mavi renkteki sayı ise LEECHER (filmi şuan indirmekte olan kişi sayısı) ları göstermektedir. Bu noktada seçtiğiniz filmin adına tıklayınız.
 5. Nasıl Film İndirilir

 6. Karşınıza filmin sunumlarının bulunduğu torrent sunucuları gelecektir. Bunlardan Thepritabay, Mininova ve Newtorrents tavsiye ettiğimiz sunuculardır. Seçtiğiniz sunucunun adına tıklayınız. Karşınıza o sunucudaki film sunum sayfası gelecektir. Bu sayfada yeralan DOWNLOAD TORRENT linkine tıklarsanız film indirilmek üzere torrent programınıza eklenecektir.
 7. Nasıl Film İndirilir